Takmičari Kik boks kluba Warriors Rožaje ostvarili su zapažene rezultate na nedavnom međunarodnom turniru u Beogradu.
Almin Skenderović proglašen je za najboljeg juniora u disciplini low kick, nakon što je ostvario dvije impresivne pobjede.
U istoj konkurenciji, ali u disciplini kick light, titulom najboljeg juniora okitio se Malik Sutović.
Rijad Dautović izborio je plasman u polufinale, gdje je ostvario značajnu pobjedu nad predstavnikom Sjeverne Makedonije.
Emin Kurpejović i Gano Nurković takođe su se okitili medaljama, pri čemu je Nurković osvojio bronzu.
Posebnu pažnju privlači nastup Nermine Skrijelj, koja će se večeras boriti protiv aktuelne svjetske prvakinje Marije Dimovske iz Sjeverne Makedonije. Meč će biti prenošen uživo na Arena Fight kanalu.
Kik boks klub Warriors Rožaje još jednom je potvrdio da je rasadnik vrhunskih talenata i ponos grada.
Ferid Kujević