Skip to main content

Predsjednik Bošnjačke stranke mr Ervin Ibrahimović uputio je čestitku povodom 6. aprila – Dana opštine Ulcinj, predsjedniku Opštine Omeru Bajraktariju, predsjedniku Skupštine opštine Ardijanu Mavriću, odbornicima i svim građanima Ulcinj, uz najbolje želje za dalji uspješan rad.

“Ubijeđen sam da je pred građanima opštine Ulcinj, kao jedne od opština sa najsnažnijim razvojnim potencijalom u Crnoj Gori, veoma svijetla i prosperitetna budućnost za koju je potrebno stvoriti infrastrukturne i druge uslove za valorizaciju tih potencijala.

Vjerujem da će, nakon višedecenijske nedovoljne posvećenosti razvoju Ulcinja, donosioci odluka konačno prepoznati razvojni potencijal Ulcinja i snažnije podržati njegovu valorizaciju kako bi građani Ulcinja i cijela Crna Gora imali benefite od turističkih potencijala ulcinjskog priobalja, poljoprivrednih potencijala ulcinjskog zaleđa i, prije svega, ljudskog potencijala Ulcinjana.

Ulcinj, kao grad duge tradicije u kojem se susreću i prožimaju različite kulture čineći Ulcinj takvim kakav jeste, zaslužuje da bude jedna od najprepoznatljivijih destinacija Crne Gore i regiona.

U to ime još jednom svima čestitam Dan opštine Ulcinj”, navodi se u čestitki Ibrahimovića.

Leave a Reply