Opšta Bolnica u Bijelom Polju od danas je bogatija za još jednu intervenciju – Laparoskopsku operaciju iz oblasti urologije.
Ubuduće će biti jedina zdravstvena ustanova u Crnoj Gori u kojoj će se raditi ove zahtjevne operacije.
Prvi zahvat kod 53-godišnjeg pacijenta uradio je tim predvođen ekspertom iz Rusije.




